Pozvánky pro členy oddílu a přátele

 

50. výročí založení TTO Bílý Orel

Je tomu již půl století, kdy jak bájný Fénix se zrodil Bílý Orel a vyzval kluky toužící po dobrodružství a kamarádech k vytvoření turisticko-tábornického oddílu. Vzpomínkové setkání bývalých členů a přátel se uskuteční 5. října 2019 od 18 h na softballovém a baseballovém sportovním areálu SaBaT Praha v Troji (Praha 7 – U Vltavy 1/816, www.sabat.cz). Zastávka tramvaje č. 17 „Trojská“. Areál je na dohled od zastávky směrem k řece.
Více: http://www.sabat.cz/index.php/cs/kde-nas-najdete

POZOR ZMĚNA!!

Z provozních důvodů a také vzhledem k předpovědi počasí jsme se rozhodli udělat malou změnu místa konání večerní zábavy. Lokalita zůstává stejná, ale celá akce se přesouvá do bývalé loděnice ODPM P7 dnes loděnice HG Sport centrum (cca 800 m od původního místa). Věříme, že oceníš tento nový prostor, dokonce historicky propojený s činností Bílého Orla.

Předpokládaný program:
()   9:00 – 17:00 lakrosový turnaj. Areál SaBaT Troja
() 17:30 – přesun do bývalé loděnice ODPM P7, dnes loděnice HG Sport centrum
() 18:00 – registrace, večeře, pivo, poznávání se
() 18:50 – slavnostní zapálení ohně, hymna, proslovy, Píseň o Bílém orlu v podání Jitky a další hudební produkce
() 19:30 – krájení dortu, křest nových lakrosových dresů
() 20:00 – (po setmění) promítání oddílových filmů, dále volná zábava u ohně apod.

Zobrazit pozvánku ve formátu PDF |  Zobrazit mapu Troja ve formátu JPG

 

 

Na Okoř je cesta… – podruhé (r. 2011)

Tato lednová výprava byla jedna s dávných tradičních podniků Bílého Orla. Timm již podruhé v novodobé historii svolává zájemce na novoroční pochod s cílem staré zříceniny hradu Okoř. Cesta se koná v obotu 8. ledna 2011 a využívá jedné trasy Tříkrálového pochodu organizovaného KČT Roztoky. Přidej se!!

Zobrazit pozvánku »

 

 

Na Okoř je cesta...

Lednová výprava na Okoř byla jedna s dávných tradičních podniků Bílého Orla. Timm tuto sobotu 9. ledna vyráží využívajíc jedné trasy Tříkrálového pochodu se synem a chlupatou holkou (jak říká své feně). Přidej se!!

Zobrazit pozvánku »

 

 

Orlí hnízdo

Pozvánka na oddílový výšlap po letech - Ve stopě první výpravy TTO Bílý Orel po čtyřiceti letech - v sobotu 3. října 2009

Zobrazit pozvánku »

 

 

40. výročí založení TTO Bílý Orel

Setkání u příležitosti 40 let uplynulých od založení TTO BO se uskuteční 18. 9. 2009 od 18 h v prostorách restaurace ESSE – na třídě Dukelských hrdinů 43, v Praze 7.

Zobrazit pozvánku »