Pozvánky pro členy oddílu a přátele

 

50. výročí založení TTO Bílý Orel

Je tomu již půl století, kdy jak bájný Fénix se zrodil Bílý Orel a vyzval kluky toužící po dobrodružství a kamarádech k vytvoření turisticko-tábornického oddílu. Vzpomínkové setkání bývalých členů a přátel se uskuteční 5. října 2019 od 18 h na softballovém a baseballovém sportovním areálu SaBaT Praha v Troji (Praha 7 – U Vltavy 1/816, www.sabat.cz). Zastávka tramvaje č. 17 „Trojská“. Areál je na dohled od zastávky směrem k řece.
Více: http://www.sabat.cz/index.php/cs/kde-nas-najdete
 

Hlavní body programu:
() 9.00 – zahájení lakrosového turnaje k 50. výročí založení oddílu
() 16.00 – začátek finálového zápasu lakrosového turnaje
() 18.00 – zahájení setkání členů oddílu
() 19.00 – slavnostní zapálení ohně

Zobrazit pozvánku ve formátu PDF

 

 

Na Okoř je cesta… – podruhé (r. 2011)

Tato lednová výprava byla jedna s dávných tradičních podniků Bílého Orla. Timm již podruhé v novodobé historii svolává zájemce na novoroční pochod s cílem staré zříceniny hradu Okoř. Cesta se koná v obotu 8. ledna 2011 a využívá jedné trasy Tříkrálového pochodu organizovaného KČT Roztoky. Přidej se!!

Zobrazit pozvánku »

 

 

Na Okoř je cesta...

Lednová výprava na Okoř byla jedna s dávných tradičních podniků Bílého Orla. Timm tuto sobotu 9. ledna vyráží využívajíc jedné trasy Tříkrálového pochodu se synem a chlupatou holkou (jak říká své feně). Přidej se!!

Zobrazit pozvánku »

 

 

Orlí hnízdo

Pozvánka na oddílový výšlap po letech - Ve stopě první výpravy TTO Bílý Orel po čtyřiceti letech - v sobotu 3. října 2009

Zobrazit pozvánku »

 

 

40. výročí založení TTO Bílý Orel

Setkání u příležitosti 40 let uplynulých od založení TTO BO se uskuteční 18. 9. 2009 od 18 h v prostorách restaurace ESSE – na třídě Dukelských hrdinů 43, v Praze 7.

Zobrazit pozvánku »